Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Zvolen, komunálne voľby 2010

11. 11. 2010

Mesto Zvolen

Komunálne voľby 2010

 

Primátor mesta Zvolen:

Miroslav Kusein Ing. 53 primátor Zvolen, M.M.Hodžu 20, SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST – HÍD, Komunistická strana Slovenska, Hnutie za demokraciu, Strana zelených Slovenska, Združenie robotníkov Slovenska, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA, Slobodné fórum, 5 257 hlasov

Lenka Balkovičová, Ing. 48 ekonóm, daňový poradca, Zvolen, Kimovská 30, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita, 2 962

Juraj Pilát Ing. 58 strojný inžinier, Zvolen, Podbeľova 13, nezávislý kandidát, 1 363

Miroslav Gálik PaedDr. 49 pedagóg Zvolen, Novozámocká 15, Strana zelených, 344

Jozef Pinka Ing. 50 riaditeľ gymnázia, Zvolen, M.M.Hodžu 14, nezávislý kandidát, 319

Mária Fiľová, Mgr., 58 právnička, Zvolen, Ľ.Štúra 2550/10, ÚSVIT, 67

 

Kandidáti na poslancov MsZ Zvolen

 

Volebný obvod číslo : 1 - Sekier, Záhonok, Lipovec, Môťová, Králová, osada Sekier, vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov

 

1. Ružena Babicová Ing. 62 riaditeľka Zvolen, gen. Asmolova 2008/96 nezávislý kandidát

2. Andrej Banski Ing., PhD. 62 zamestnanec samosprávy Zvolen, F. Hečku 1702/25 nezávislý kandidát

3. Martina Bariaková Mgr. 31 advokát Zvolen, gen. Svobodu 68 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

4. Janka Bartíková 56 novinárka Zvolen, gen. Svobodu 1999/66 Strana zelených

5. Rastislav Biba Ing. 40 referent Zvolen, Orgovánová 3284/14 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

6. Ladislav Čierny 36 profesionálny športovec Zvolen, Svätoplukova 83037/7 SMER-sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

7. Eva Čunderlíková MUDr. 55 lekárka Zvolen, Záhonok 1195/17 nezávislý kandidát

8. Karol Digo MVDr. 59 zverolekár Zvolen, Záhonok 1195/17 Slobodné fórum

9. Mária Dolinská PaedDr. 55 stredoškolská účiteľka Zvolen, gen. Svobodu 1974/21 nezávislý kandidát

10. Peter Drozdík Mgr. 38 manažér Zvolen, Obrancov mieru 12 nezávislý kandidát

11. Peter Erdély Ing. 55 konateľ súkromnej firmy Zvolen, Svätoplukova 9 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

12. Ružena Fazekašová 54 ekonóm Zvolen, J. Poničana 53 Združenie robotníkov Slovenska

13. Aurel Gindl Ing. 42 ekonomický riaditeľ Zvolen, Svätoplukova 3 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

14. Ľudmila Hadvigová Mgr. 47 stredoškolská učiteľka Zvolen, gen. Svobodu 21 Strana zelených Slovenska

15. Miroslav Halmo Ing. 43 živnostník Zvolen, Topoľová 3246/8 nezávislý kandidát

16. Michal Hotový 27 živnostník Zvolen, gen. Svobodu 1976/25 Slovenská národná strana

17. Alexander Hromada 72 dôchodca Zvolen, J.Gagarina 83 Komunistická strana Slovenska

18. Jozef Hudec MUDr. 57 primár NRC Kováčová Zvolen, J.Poničana 2407/47 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

19. Marián Jarábek Ing. 36 špecialista Zvolen, gen. Asmolova 1992/40 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

20. Martin Kamenský Ing., CSc. 58 lesný inžinier Zvolen, gen. Asmolova 2006/88 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

21. Monika Kamenská 34 predavačka Zvolen,marš. Malinovského 7 Združenie robotníkov Slovenska 22. Jaroslav Kolibík 46 hasič, záchranáršpecialista Zvolen, gen. Svobodu 1976/25 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

23. Drahomíra Košíková Ing. 55 manažérka Zvolen, M. Bela 2393/3 nezávislý kandidát

24. Tomáš Krnáč 30 podnikateľ Zvolen, Ľ.Fullu 12 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

25. Juraj Kukučka Ing. 64 dopravný inžinier Zvolen, Jaseňová 9 Strana zelených

26. František Kulich Ing. 66 strojný inžinier - ekonóm Zvolen, Obrancov mieru 25 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

27. Ľuboslav Lepáček 43 súkromný podnikateľ Zvolen, Námestie SNP 4/7 nezávislý kandidát

28. Ján Lepieš 45 živnostník Zvolen, Bystrický rad 51 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

29. Ján Lupták 54 čalúnnik Zvolen, Topoľová 14 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

30. Dušan Macoszek Ing. 52 mládežnícky tréner Zvolen, Kimovská 20 Slovenská národná strana

31. Dušan Maliňák Ing. 55 konštruktér Zvolen, Dolná kolónia 14 Komunistická strana Slovenska

32. Andrea Marcineková 31 predavačka Zvolen, marš. Malinovského 7 Združenie robotníkov Slovenska 33.

Michaela Matúšková Ing. 28 vedecký pracovník Zvolen, Pribinova 83 Strana zelených

34. Júlia Miščíková Mgr. 29 učiteľka Zvolen, R.Jašíka 1874/10 Strana zelených

35. Róbert Orság 34 živnostník Zvolen, Školská 2459/76 nezávislý kandidát

36. Jozef Petka Ing. 28 bankový špecialista Zvolen, gen. Asmolova 86 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

37. Ján Podkonický 58 tréner ľadového hokeja Zvolen, J.Gagarina 2418/91 nezávislý kandidát

38. Peter Roziak Ing. 30 manažér nákupu Zvolen, Záhonok 1959/25 Strana zelených Slovenska

39. Jozef Sekeráš Ing. 57 úradník Zvolen, Okružná 2406/33 nezávislý kandidát

40. Štefan Schnitzer Ing. technický námestník Zvolen, Obrancov mieru 18 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

41. Martin Šiagi Ing. 63 riaditeľ Zvolen, marš. Malinovského 1961/7 Strana demokratickej ľavice

 

Volebný obvod číslo : 2 – Zlatý Potok, Bakova Jama, Lukové, Zolná, volia sa 3 poslanci

 

1. Richard Antalík 40 podnikateľ Zvolen, Sosnová 15 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

2. Jozef Čabák Ing. 57 súkromný podnikateľ Zvolen, A. Hlinku 2317/26 Strana zelených

3. Miroslav Háber JUDr. 44 právnik Zvolen, Podbeľová 6 nezávislý kandidát

 4. Peter Chovan Ing. 32 manažér Zvolen, Imatra 2445/1 Slovenská národná strana

5. Stanislav Kollár 45 kontrolór kvality Zvolen, M.Rázusa 2203/56 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

6. Ladislav Krahulec 40 riaditeľ Zvolen, Študentská 1660/11 nezávislý kandidát

7. Oľga Krížová 65 obchodný manažér Zvolen, A. Hlinku 2586/24 Strana zelených

8. Marcela Kršková Ing. 54 riaditeľka DJGT Zvolen, M.Rázusa 2142/16 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

9. Monika Marková 33 zamestnanec verejnej správy Zvolen, A. Hlinku 8881/65 nezávislý kandidát

10. Martin Matuška 26 vedúci obchodného oddelenia Zvolen, A. Hlinku 2568/33 nezávislý kandidát

11. Peter Nociar Ing. 26 živnostník Zvolen, A. Hlinku 6 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST-HÍD 12. Marián Paulenka Ing. 57 riaditeľ technického úseku BBRSC, a.s. Zvolen, Centrum 2412/41 SMER- Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

13. Ján Piecka Ing. 58 štátny zamestnanec Zvolen, Lukovská cesta 3086/9 nezávislý kandidát

14. Juraj Pilát Ing. 58 strojný inžinier Zvolen, Podbeľová 13 nezávislý kandidát

15. Peter Rak Ing. 51 technik Zvolen, A.Hlinku 2571/41 Hnutie za demokraciu

16. Mária Sujová Ing. 54 pedagogička Zvolen, Centrum 2352/7 nezávislý kandidát

17. Ján Šiagi 69 dôchodca Zvolen, Zolnianska 3075/22 Strana demokratickej ľavice

18. Emil Šramko MUDr. 53 lekár Zvolen, J.Kalinčiaka 29 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

19. Róbert Vasil 37 dispečer Zvolen, A. Hlinku 2330/12 nezávislý kandidát

20. Zuzana Vonkomerová Mgr. 34 pedagóg Zvolen, M.Rázusa 2 Strana zelených

21. Peter Záchenský Ing. 41 bankový špecialista Zvolen, Smreková 5 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

22. Magdaléna Zubeková 52 opatrovateľka Zvolen, Prachatická 2145/1 Komunistická strana Slovenska

 

Volebný obvod číslo 3 - sídlisko Západ, Stráž, volí sa 7 poslancov

 

1. Ondrej Babic Ing. 48 štátny radca Zvolen, K.Šmidkeho 1445/4 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

2. Eva Balúchová 41 ekonómka Zvolen, Novozámocká 27 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

3. Ján Baran 59 dôchodca Zvolen, Pražská 16 Strana zelených

4. Vladimír Bella Ing. 50 technik Zvolen, Kremnická 1 nezávislý kandidát

5. Marián Borgoň 40 súkromný podnikateľ Zvolen, Jedľová 15 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

6. Stanislav Cibuľa 33 živnostník Zvolen, Novozámocká 23 Združenie robotníkov Slovenska

7. Zuzana Debnárová 46 účtovníčka Zvolen, Novozámocká 26 Združenie robotníkov Slovenska

8. Marián Flašík 40 futbalový tréner Zvolen, Strážska cesta 1367/29 Strana zelených Slovenska

9. Michal Gajdoš Bc. 22 študent Zvolen, Strážska cesta 51 nezávislý kandidát

10. Miroslav Gálik PaedDr. 49 pedagóg Zvolen, Novozámocká 15 Strana zelených

11. Dušan Gonda Ing. 33 ekonóm Zvolen, Nám. slobody 1903/13 Slovenská národná strana

12. Jaroslav Gunár 47 vedúci predajne Zvolen, K. Šmidkeho 1445/2 nezávislý kandidát

13. Zoltán Hampachel Ing. 44 obchodný manažér Zvolen, Kremnická 3208/6 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

14. Peter Hričina 46 profesionálny tréner Zvolen, Tulská 41 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

15. Štefan Hurňanský Ing. 40 ekonóm - projektant Zvolen, Strážska cesta 1139/43 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

16. Ľubomír Ivan JUDr. 27 právnik Zvolen, Tulská 2238/9 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

17. Jozef Ježík MUDr. 43 lekár Zvolen,M.R. Štefánika 18 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

18. Jozef Jucha 26 obchodný manažér Zvolen, Strážska cesta 722/5 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

19. Stanislav Krško 43 pracovník v doprave Zvolen, E.P. Voljanského 1368/6 nezávislý kandidát

20. Miroslav Mařík 66 dôchodca Zvolen, gen. Asmolova 18 Komunistická strana Slovenska

21. Anton Mazán Ing. 52 riaditeľ Zvolen, Strážska cesta 8467/19 Slovenská demokratická a kresťanská únia – cesta 8467/19 a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

22. Renata Mecková Ing. 51 vedúci územného plánu Zvolen, A. Nográdyho 39 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

23. Samir Moumani Ing. 34 konateľ spločnosti Zvolen, K. Šmidkeho 1445/6 Strana zelených

24. Ananije Nikolov Ing. 41 inžinier lesníctva Zvolen, Strážska cesta 1139/49 Strana zelených

25. Anna Paľovová Mgr. 46 medicínsky reprezentant Zvolen, Ľ.Štúra 5150/62 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

26. Slavomír Pšenica Ing. 47 riaditeľ OD PRIOR –Stred, a.s. Zvolen, Novozámocká 57 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

27. Štefan Repko Ing. 49 riaditeľ Zvolen, K. Šmidkeho 1445/8 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

28. Mária Slováková MUDr. 57 lekárka Zvolen, Novozámocká 19 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

29. Ján Sovský JUDr. 61 živnostník Zvolen, Kremnická 2531/13 Strana zelených

30. Alžbeta Staníková Mgr. 56 riaditeľka školy – zástupkyňa primátora Zvolen, Imatra 2445/3 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

31. Pavel Strapko Ing. 51 vedúci strojovne Zvolen, K. Šmidkeho 1445/4 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

32. Vladimír Šedo Ing. 55 dopravný inžinier Zvolen, Imatra 2445/1 nezávislý kandidát

33. Igor Šufliarsky Ing. 53 štátny zamestnanec Zvolen, A.Nográdyho 561/2 Slovenská národná strana 34. Ján Václavik 58 štátny zamestnanec Zvolen, Novozámocká 1447/25 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

35. Alexander Vágner Ing. 61 projektant Zvolen, Kremnická 1 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

36. Ľudmila Verčimáková Ing. 50 pedagóg Zvolen, K. Šmidkeho 7 nezávislý kandidát

37. Ľubomír Zubčák Ing. 53 lesný inžinier Zvolen, Novozámocká 2527/4 Slovenská ľudová strana

 

Volebný obvod číslo 4 – Podborová, Borová hora, volí sa 1 poslanec

 

1. Zuzana Almáši Koreňová PhDr. 37 projektová manažérka Zvolen, Borovianska 1994/49 nezávislý kandidát

2. Ján Čmarada Mgr. 53 riaditeľ SOŠT Zvolen, Smreková 9 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

3. Ľubomír Danko Ing. 49 technik Zvolen, Jedľová 25 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

4. Bohumil Heis Ing. 66 stavebný inžinier Zvolen, Borovianska 53 Slovenská národná strana

5. Karol Jaroš 45 sklenár Zvolen, Ľ.Fullu 12 Komunistická strana Slovenska

6. Vladimír Lupták Ing. 50 dopravný inžinier Zvolen, Jedľová 3 Hnutie za demokraciu

7. Beáta Mikušová Ing., arch. 44 architekt Zvolen, Smreková 3378/5 nezávislý kandidát

8. Emília Patajová 41 podnikateľka Zvolen, Jedľová 783/15 nezávislý kandidát

9. Kamil Šramko Mgr. 42 pedagóg Zvolen, Smreková 5 Strana zelených

10. Pavol Šulc JUDr., Ing. 53 právnik Zvolen, Smreková 3379/7 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

 

Volebný obvod číslo 5 – CMZ Východ, volia sa 3 poslanci

 

1. Jana Babicová Ing. 52 strojná inžinierka Zvolen, Jaselská 16 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

2. Ivona Beňová Mgr. 57 stredoškolská učiteľka Zvolen, Ľ.Štúra 2550/10 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

3. Ivan Brada Mgr 36 televízny reportér Zvolen, Š. Višňovského 2505/5 nezávislý kandidát

4. Michal Ciesarik Bc. 22 študent Zvolen, 9. mája 29/5 nezávislý kandidát

5. Ján Demoč Mgr. 33 riaditeľ Centra voľného času Zvolen, E.M.Šoltésovej 20 Slovenská národná strana

6. Jana Drozdíková Ing., Mgr 31 vedúca filiálky Zvolen, 9. mája 33 EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA

7. Ján Gubčo 48 umelecký kováč Zvolen, Jaselská 18 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

8. Jozef Hrdlička 55 technik Zvolen, J.Bottu 451/16 nezávislý kandidát

9. Igor Janičina MUDr. 49 lekár Zvolen, J. Jesenského 717/30 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST HÍD

10. Ján Kašica 50 asistent riaditeľa Zvolen, Belu IV. č. 9 Komunistická strana Slovenska

11. Ivan Koza 48 mechanik Zvolen,J. Donča 2018/3 Strana demokratickej ľavice

12. Ján Plesník Ing. 52 živnostník Zvolen, A. Hlinku 2568/33 Strana zelených

13. Martina Paulíková Ing. 36 ekologička Zvolen, Sokolská 11 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

14. Jaroslav Stehlík Ing. 40 živnostník Zvolen, Nám. slobody 2013/1 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

15. Darina Švingálová Mgr. 50 ekonóm Zvolen, Ľ. Podjavorinskej 5 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

 

Volebný obvod číslo 6 (CMZ Západ, volí sa 5 poslancov)

 

1. Lenka Balkovičová Ing. 48 ekonóm, daňový poradca Zvolen, Kimovská 30 nezávislý kandidát

2. Martin Caudt Ing. 43 ekonóm Zvolen, I. Lihoveckého 1855/2 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

 3. Milan Čarnoký MUDr. 62 lekár Zvolen, J.Kráľa 1413/7 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

4. Juraj Družbacký Mgr. 42 náčelník MsP Zvolen, D. Matejovie 12 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

5. Peter Felix Ing. 35 živnostník Zvolen, J.Kráľa 10 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST - HÍD

6. Mária Fiľová Mgr. 58 právnička Zvolen, Ľ. Štúra 2550/10 ÚSVIT

7. Katarína Gondová Bc. 34 stredoškolský pedagóg Zvolen, Námestie slobody 1903/13 Slovenská národná strana

8. Peter Heneš Ing. 26 projektový manažér Zvolen, Nám. SNP 594/1 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

 9. Jozef Kresan Ing. 48 SZČO Zvolen, Balkán 37 Strana zelených

10. Dušan Lizoň Mgr. 71 pedagóg Zvolen, J.Kozáčeka 36 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

11. Mariana Luptáková 37 súkromný podnikateľ Zvolen, J.Kráľa 13 nezávislý kandidát

12. Ján Markus RSDr. 60 občiansky zamestnanec Zvolen, J.Kráľa 11 Komunistická strana Slovenska 13. Andrej Novák Ing. 27 projektový manažér Zvolen, Študentská 1688/6 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

14. Jozef Pinka Ing. 50 riaditeľ gymnázia Zvolen, M.M.Hodžu 14 nezávislý kandidát

15. Jozef Priadka Ing. 52 dopravný inžinier Zvolen, Kimovská 40 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko,

16. Jaroslav Rašner Doc. Ing., CSc. 62 vysokoškolský učiteľ Zvolen, Študentská 15 EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA

17. Jana Szedélyová MUDr. 42 lekárka Zvolen, J.Kozáčeka 1855/41 SMER – Sociálna demokracia, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

18. Ondrej Vandák Ing. 42 pedagóg Zvolen, Smreková 3378/5 Kresťanskodemokratické hnutie, MOST-HÍD

19. Jozef Viglaský prof. Ing., CSc. 61 vysokoškolský profesor Zvolen, Ľ.Štúra 2550/10 Agrárna strana vidieka

20. Rastislav Volovár 41 podnikateľ Zvolen, J.Kozáčeka 2115/12 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

21. Tibor Weis Ing. 42 riaditeľ Zvolen, Kimovská 2371/16 Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a solidarita

 

Miestna volebná komisia

 

Predsedníčka: Oľga Mudráková - Združenie robotníkov Slovenska

Podpredseda: Ing. Peter Novák – SDKÚ, SaS

 

Členovia:

Ing. Alžbeta Kučerová – Slovenská národná strana

Jozef Belička – Európska demokratická strana

Ing. Peter Pavelka – koalícia Smer-sociálna demokracia, Ľudová strana –

HZDS

Valéria Skácilová – Hnutie za demokraciu

Ing. Lucia Dobrotová – SDĽ

Ing. Miroslav Gálik – Strana zelených

PhDr. Ján Beljak, PhD – KDH, Most-Híd

 

Zapisovateľka : Mgr. Renata Orthová – zamestnanec mesta, kontakt : 045/ 530 32 22, 0905/ 895 363, rorthova@zvolen.sk

 

 

Odkazy - linky

 

Zvolen – komunálne voľby 2010

 

Monitor:

 

Kandidáti na primátora pribúdajú

 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.