Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Okres Rimavská Sobota

21. 12. 2010

Komunálne voľby 2010 - 2014

Obvod Rimavská Sobota (okresy Rimavská Sobota a Revúca)

Obvodná volebná komisia

Predseda: Ing. Koloman Bodnár, Most-Híd

Podpredsedníčka: Ing. Lídia Kontorová, SDKÚ-DS

Členovia:

JUDr. Ján Caban, SMER-SD

Marta Kanalová, KDH

Ing. Tibor Brindza, SMK

Zapisovateľ: Zoltán Pósa, vedúci odboru všeobecnej vnútornej správy

 

Okres Rimavská Sobota

 

Abovce

Babinec, Jaroslav Benda, 35, Zvolený, SMER

Barca, Richard Szajkó, 118, Zvolený, SRK

Barca, Gejza Szajkó, 39, NEKA

Barca, Attila Dankó, 38, SaS

Barca, Tibor Kárász, 28, NEKA

Barca, Gejza Kárász st., 18, HZD

Barca, Gejza Lakatoš, 11, SMK-MKP

Bátka

Belín, Štefan Šimko, 65, Zvolený, KDH

Belín, František Maršík, 35, SNS

Belín, Tibor Huszti, 4, SMER

Blhovce, Juraj Csörnök, 241, Zvolený, SMK-MKP

Blhovce, Ján Juhász, 121, NEKA

Blhovce, Jozef Fekete, 34, MOST - HÍD

Bottovo

Budikovany, Jana Hronecová, 29, Zvolená, SDKÚ-DS

Cakov (Cakó)

Čerenčany, Iveta Hulinová, 140, Zvolená, SMER

Čerenčany, Milan Suja, 104, SDKÚ-DS

Čerenčany, Zuzana Študencová, 55, NEKA

Čierny Potok, Ondrej Hriň, 39, Zvolený, ĽS-HZDS

Čierny Potok, Ján Sebíň, 29, SMER

Čierny Potok, Jozef Pupala, 17, KSS

Čierny Potok, Ivan Krnáč, 9, SDKÚ-DS

Číž (Csíz)

Dolné Zahorany, Agneša Krahulcová, 87, Zvolená, MOST - HÍD

Dražice, Krisztián Kovács, 78, Zvolený, SMK-MKP

Dražice, Ingrid Palatinusová, 31, EDS

Dražice, Július Balog, 19, SRK

Drienčany, Peter Švoňava, 69, Zvolený, NEKA

Drienčany, Viera Gregorčoková, 49, SMER

Drňa, Endre Vincze, 79, Zvolený, MOST - HÍD

Drňa, Zoltán Jano, 28, SDKÚ-DS

Dubno, Eugen Borbás, 63, Zvolený, MOST - HÍD

Dubno, Agnesa Katiová, 41, SMK-MKP

Dubovec (Dobóca)

Dulovo, Katarína Balážová, 65, Zvolená, SDKÚ-DS

Dulovo, Ibolya Barátová, 22, MOST - HÍD

Figa, Imrich Palmont, 183, Zvolený, MOST - HÍD

Figa, Alexander Kékeši, 27, NEKA

Figa, Renata Völgyiová, 20, SMER

Figa, Štefan Molnár, 2, NEKA

Gemerček, Zoltán Kisantal, 35, Zvolený, MOST - HÍD

Gemerské Dechtáre, Štefan Zagyi, 166, Zvolený, SMK-MKP, SDKÚ-DS

Gemerské Dechtáre, Tibor Singlár, 132, MOST - HÍD

Gemerské Michalovce, Jolana Óváryová, 23, Zvolená, MOST - HÍD

Gemerský Jablonec, Július Agócs, 244, Zvolený, SMK-MKP

Gemerský Jablonec, Zoltán Farkas, 150, NEKA

Gemerský Jablonec, Terézia Foglárová, 58, SMER

Gortva, Ján Melišík, 152, Zvolený, NEKA

Gortva, Gejza Balog, 119, RIS

Gortva, Viera Putnokiová, 8, NEKA

Hajnáčka, Jozef Hunyák, 502, Zvolený, MOST - HÍD

Hajnáčka, Zuzana Szamosová, 230, KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP, SaS

Hnúšťa, Michal Bagačka, 1 417, Zvolený, SMER, ĽS-HZDS, SNS, KSS, KDH

Hnúšťa, Ján Kamoďa, 748, NEKA

Hodejov, Štefan Illéš, 321, Zvolený, SRK

Hodejov, Margita Zagyiová, 317, SMER

Hodejov, Vladimír Gondáš, 84, KDH

Hodejov, Jaroslav Jamnický, 26, SaS

Hodejovec, Oto Veres, 90, Zvolený, NEKA

Hodejovec, Robert Tóth, 28, MOST - HÍD

Horné Zahorany, Zuzana Vysokaiová, 65, Zvolená, SDKÚ-DS

Horné Zahorany, Renáta Antalová, 21, KDH

Hostice, František Rácz, 377, Zvolený, SDKÚ-DS, SMK-MKP, RIS

Hostice, Jozef Mede, 111, NEKA

Hostice, Gejza Berki, 70, SMER

Hostišovce, Viera Sakálová, 31, Zvolená, KSS

Hostišovce, Milan Vanek, 30, SMER

Hostišovce, Zdenek Horváth, 28, MOST - HÍD

Hostišovce, Ľudovít Sendrej, 7, ĽS-HZDS

Hrachovo, Ondrej Knechta, 261, Zvolený, SMER

Hrušovo, Gizela Ciráková, 58, Zvolená, SMER

Hrušovo, František Kurajda, 19, HZD

Hrušovo, Miroslav Rončák, 15, SNS

Hrušovo, Jiří Melich, 14, KSS

Hrušovo, Anna Wiesengangerová, 11, NEKA

Hrušovo, Július Daňko, 9, NEKA

Hrušovo, Anna Langhofferová, 7, KDH

Hubovo (Hubó)

Husiná, Zoltán Fodor, 145, Zvolený, SMK-MKP

Husiná, Róbert Nagyferencz, 60, MOST - HÍD

Husiná, Štefan Fazekaš, 47, EDS

Chanava – Hanva

Chrámec - Harmac

Ivanice (Balogiványi)

Janice

Starosta: Július Vincze, 64, Zvolený, SMK-MKP

Kandidáti na starostu:

Ladislav Berki, 53, SRK

Jesenské, Gabriel Mihályi, 835, Zvolený, NEKA

Jesenské, Zoltán Feledy, 124, SMK-MKP

Jestice, Erika Petriková, 69, Zvolená, MOST - HÍD

Jestice, Attila Magyar, 47, SMK-MKP

Jestice, Imrich Czene, 5, SDKÚ-DS

Kaloša (Kálosa)

Kesovce, Aladár Szajkó, 97, Zvolený, SMK-MKP

Klenovec, Zlata Kaštanová, 839, Zvolená, NEKA

Klenovec, Pavel Struhár, 468, SMER

Kociha, Tatiana Klimová, 73, Zvolená, SMER

Kociha, Milan Suja, 48, NEKA

Kociha, Marek Budovec, 9, NEKA

Kociha, Juliana Uhrinová, 5, NEKA

Konrádovce, Tivadar Karkus, 88, Zvolený, MOST - HÍD

Konrádovce, Jozef Tankina, 74, NEKA

Kraskovo, Zdena Očovayová, 50, Zvolená, SMER

Kraskovo, Milan Krokavec, 33, SNS

Kraskovo, Dušan Trnavský, 5, EDS

Kráľ (Sajószentkirály)

Krokava, Darina Ďurove, 17, Zvolená, SMER

Kružno, Pavel Černák, 154, Zvolený, SMER

Kružno, Ivana Nežerná, 63, MOST - HÍD

Kyjatice, Marián Šulek, 32, Zvolený, SMER

Lehota nad Rimavicou, Vladimír Ulický, 80, Zvolený, KSS

Lehota nad Rimavicou, Marta Pálešová, 46, SMER

Lehota nad Rimavicou, Július Dráždik, 29, SDKÚ-DS

Lehota nad Rimavicou, Miroslav Machyniak, 6, KDH

Lenartovce (Lénártfalva)

Lenka (Lenke)

Lipovec, Oľga Rízová, 31, Zvolená, OKS

Lukovištia, Jozef Mitter, 58, Zvolený, SNS

Lukovištia, Alena Segedyová, 55, ĽS-HZDS

Martinová, Eugen Radič, 59, Zvolený, RIS

Martinová, Gejza Berky, 47, SMER

Neporadza, Jozef Madarász, 59, Zvolený, SMK-MKP

Neporadza, Katarína Kováčová, 52, NEKA

Neporadza, Ladislav Deme, 13, NEKA

Nižný Skálnik, Miroslav Bystriansky, 55, Zvolený, SDKÚ-DS

Nová Bašta, Agneša Czikorová, 168, Zvolená, NEKA

Nová Bašta, Gejza Mede, 149, NEKA

Nová Bašta, Gejza Szabó, 16, SMK-MKP

Orávka

Ožďany, Adrián Barto, 272, Zvolený, NEKA

Ožďany, Ján Ďurčák, 232, NEKA

Ožďany, Ján Vrbiňák, 74, SMER

Ožďany, Vladimír Lupták, 50, NEKA

Ožďany, Juraj Juhász, 46, MOST - HÍD

Ožďany, Peter Ferleťák, 31, SDKÚ-DS

Ožďany, Peter Simon, 3, NEKA

Padarovce, Attila Szabó, 70, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMK-MKP

Padarovce, Terézia Balážová, 31, EDS

Pavlovce, Vojtech Menyhárt, 124, Zvolený, SDKÚ-DS

Pavlovce, Elemér Váradi, 72, SMK-MKP

Pavlovce, Katarína Červenáková, 18, SaS

Petrovce, Gyula Köböl, 109, Zvolený, NEKA

Petrovce, Štefan Sallai, 25, NEKA

Poproč, Ľubor Kvaka, 8, Zvolený, SMER

Potok, Ján Pervan, 20, Zvolený, SMER

Radnovce (Nemesradnót)

Rakytník, Ján Rencsok, 100, Zvolený, SMK-MKP

Rakytník, Zoltán Ostranský, 49, KDH

Rakytník, Ľudevít Gál, 17, MOST - HÍD

Ratkovská Lehota, Milan Koska, 38, Zvolený, KDH

Ratkovská Suchá, Stanislav Palic, 21, Zvolený, KSS

Riečka (Sajórecske)

Rimavská Baňa, Jaroslav Suja, 163, Zvolený, SMER

Rimavská Baňa, Jaroslav Katreniak, 72, NEKA

Rimavská Seč

Rimavská Sobota

Rimavské Brezovo, Viera Feješová, 146, Zvolená, SMER

Rimavské Janovce, Stanislav Krahulec, 317, Zvolený, SDKÚ-DS

Rimavské Janovce, Peter Kovács, 111, NEKA

Rimavské Janovce, Ladislav Kovács, 88, NEKA

Rimavské Janovce, Ján Janšto, 42, ĽS-HZDS

Rimavské Janovce, Alexander Bozó, 37, SMK-MKP

Rimavské Zalužany, Janka Ďurišová, 123, Zvolená, SDKÚ-DS

Rimavské Zalužany, Milan Medveď, 108, SNS

Rovné, Jaroslava Ďurove, 43, Zvolená, SMER

Rovné, Vladimír Zelina, 22, ĽS-HZDS

Rovné, Ľubor Romšák, 20, SNS

Rumince - Runya

Slizké, Ivan Kasar, 68, Zvolený, ĽS-HZDS

Slizké, Jana Multánová, 15, SMER

Slizké, Eva Janotíková, 4, MOST - HÍD

Slizké, Vladimír Mocný, 4, KDH

Stará Bašta, Ildikó Lászlóová, 92, Zvolená, NEKA

Stará Bašta, Katarína Medeová, 55, MOST - HÍD

Stará Bašta, Peter Tömösváry, 55, NEKA

Stará Bašta, Magdaléna Farkasová, 44, NEKA

Stránska, Tibor Sebők, 137, Zvolený, SMER

Stránska, Ladislav Ruszo, 14, EDS

Stránska, Štefan Gál, 7, NEKA

Studená, Alexander Varga, 91, Zvolený, NEKA

Sútor, Tibor Balog, 153, Zvolený, HZD

Sútor, Ján Farkaš, 89, ĽS-HZDS

Sútor, Milan Slovák, 20, SMER

Sútor, Tibor Lakatoš, 10, SDKÚ-DS

Šimonovce (Simonyi)

Širkovce (Serke)

Španie Pole, Alena Darmová, 16, Zvolená, SMER

Štrkovec (Kövecses)

Tachty, Július Molnár, 197, Zvolený, MOST - HÍD

Teplý Vrch, Jana Janšová, 82, Zvolená, SDKÚ-DS

Teplý Vrch, Eva Ulická, 76, KDH

Tisovec, Peter Mináč, 1 374, Zvolený, SMER

Tisovec, Jaroslav Hecko, 397, SaS, KDH, SDKÚ-DS

Tisovec, Ivan Hujbert, 33, EDS

Tomášovce, Vojtech Gyurán, 74, Zvolený, MOST - HÍD

Tomášovce, Annamária Vargová, 56, EDS

Uzovská Panica, Peter Babík, 240, Zvolený, EDS, KDH

Uzovská Panica, Vojtech Demeter, 70, SMK-MKP

Uzovská Panica, Attila Szajko, 37, SRK

Valice, Ladislav Miko, 95, Zvolený, SMK-MKP

Valice, Ivan Kalaš, 45, NEKA

Včelince (Méhi)

Večelkov, Alexander Hulitka, 75, Zvolený, NEKA

Večelkov, Mária Jakabová, 70, SMK-MKP

Večelkov, Alexander Végh, 32, NEKA

Veľké Teriakovce, Andrej Karas, 200, Zvolený, ĽS-HZDS, SNS

Veľké Teriakovce, Magdaléna Mačudová, 188, NEKA

Veľké Teriakovce, Ľubomír Mitter, 107, SMER

Veľké Teriakovce, Janka Hrmová, 26, SaS

Veľký Blh, Tibor Csúr, 308, Zvolený, NEKA

Veľký Blh, Dana Cochová, 241, MOST - HÍD

Veľký Blh, Alexander Balog, 1, SRK

Vieska nad Blhom (Balogújfalu)

Vlkyňa (Velkenye)

Vyšné Valice, Karol Herényi, 66, Zvolený, SMK-MKP

Vyšné Valice, Alžbeta Tóthová, 58, NEKA

Vyšné Valice, Ladislav Kertész, 32, NEKA

Vyšné Valice, Ľudovít Kalas, 14, MOST - HÍD

Vyšný Skálnik, Ján Durmis, 78, Zvolený, NEKA

Vyšný Skálnik, Veronika Muránska, 20, SDKÚ-DS

Zacharovce, Ružena Gembická, 187, Zvolená, SMER, ĽS-HZDS

Zacharovce, Edita Szabóová, 101, MOST - HÍD

Zádor (Zádorháza)

Žíp (Zsíp)

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.