Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Okres Revúca

19. 12. 2010

Komunálne voľby 2010

Obvod Rimavská Sobota (okresy Rimavská Sobota a Revúca)

 

Obvodná volebná komisia

 

Predseda: Ing. Koloman Bodnár, Most-Híd

Podpredsedníčka: Ing. Lídia Kontorová, SDKÚ-DS

Členovia:

JUDr. Ján Caban, SMER-SD

Marta Kanalová, KDH

Ing. Tibor Brindza, SMK

 

Zapisovateľ: Zoltán Pósa, vedúci odboru všeobecnej vnútornej správy

 

Okres Revúca

Starostovia  a kandidáti:

 

Držkovce, Mária Duszová, 143, Zvolená, KDH

Držkovce, Jolana Čechová, 120, SMK-MKP

Držkovce, Peter Soboňa, 51, MOST - HÍD, SDKÚ-DS

Gemer, Zoltán Jankóšik, 384, Zvolený, MOST - HÍD

Gemer, Gábor Zsíros, 61, KDH

Gemer, Ondrej Majoros, 50, SMK-MKP

Gemer, Jaroslav Murín, 18, NEKA

Gemer, Zoltán Barna, 10, KSS

Gemer, Milan Goceliak, 3, NEKA

Gemerská Ves, Monika Lévaiová, 323, Zvolená, NEKA

Gemerská Ves, Alžbeta Vastagová, 154, SMK-MKP

Gemerská Ves, Alexander Paušura, 21, NEKA

Gemerská Ves, Roman Molnár, 12, KSS

Gemerské Teplice, Laura Durančíková, 173, Zvolená, SMER

Gemerské Teplice, Lýdia Fandáková, 33, NEKA

Gemerské Teplice, Elena Mihálová, 23, NEKA

Gemerský Sad, Vojtech Pataki, 169, Zvolený, NEKA

Hrlica, Mária Antalová, 36, Zvolená, SMER

Hrlica, Július Švihla, 16, SF

Hucín, Ľubomír Samko, 173, Zvolený, ĽS-HZDS

Hucín, Helena Tomšíková, 139, NEKA

Hucín, Štefan Révész, 39, NEKA

Hucín, Adrián Šilling, 26, NEKA

Chvalová, Vladimír Vaculčiak, 52, Zvolený, SMER

Chvalová, Jozef Vaculčiak, 27, KDH

Chvalová, Vojtech Bráz, 19, MOST - HÍD

Chvalová, Mária Maťašovská, 13, SNS

Chvalová, Iveta Baloghová, 1, SDKÚ-DS

Chyžné, Ján Greguš, 167, Zvolený, SDKÚ-DS

Chyžné, Zdenka Ganajová, 39, NEKA

Chyžné, Eva Gurská, 0, NEKA

Jelšava

Kameňany, Mária Zuzindláková, 205, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER

Kameňany, Ernest Samko, 169, SRK

Kameňany, František Molnár, 18, NEKA

Kameňany, Erik Vranka, 12, SDKÚ-DS

Kameňany, Ľubica Šándorová, 5, MOST - HÍD

Leváre, Marta Halászová, 40, Zvolená, SMK-MKP

Leváre, Árpád Szobonya, 25, KDH

Levkuška, Lajos Csolti, 81, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS

Licince, Ladislav Miklóš, 273, Zvolený, SDKÚ-DS

Licince, Zoltán Horváth, 40, SDĽ

Licince, Zoltán Nyíri, 39, NEKA

Licince, Alica Kiňová, 25, MOST - HÍD

Licince, Zoltán Horváth, 17, SRK

Licince, Vojtech Kövesdi, 6, KSS

Lubeník, Ľubomír Kisel, 256, Zvolený, SMER

Lubeník, Zlatica Miartinová, 172, NEKA

Lubeník, Marek Podobník, 114, SDKÚ-DS

Lubeník, Ján Laurinc, 55, ĽS-HZDS

Lubeník, Boris Adam, 42, NEKA

Magnezitovce, Magdaléna Šeševičková, 99, Zvolená, SDKÚ-DS

Magnezitovce, Ján Levčák, 74, NEKA

Magnezitovce, Emil Kriak, 65, NEKA

Mokrá Lúka, Július Laššan, 207, Zvolený, SMER

Muránska Dlhá Lúka, Marek Nosko, 374, Zvolený, NEKA

Muránska Dlhá Lúka, Branislav Ďurej, 51, NEKA

Muránska Huta, Robert Ševčík, 46, Zvolený, SNS

Muránska Huta, Boris Ivančík, 32, SMER

Muránska Huta, Karol Sládeček, 20, ĽS-HZDS

Muránska Lehota, Miloslav Marčák, 49, Zvolený, NEKA

Muránska Zdychava, Ján Poliak, 124, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER, SNS

Muránska Zdychava, Ján Siman, 32, KDH

Muráň, Roman Goldschmidt, 448, Zvolený, NEKA

Muráň, František Lukáš, 161, SMER

Nandraž, Marian Laciak, 79, Zvolený, NEKA

Nandraž, Iveta Nikitinská, 61, NEKA

Otročok, Vojtech Šomošvári, 123, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS

Otročok, Iveta Halászová, 44, SMER

Ploské, Eva Bakošová, 36, Zvolená, SMER

Polina, Ján Punka, 44, Zvolený, MOST - HÍD

Polina, Štefan Oravecz, 40, SMK-MKP

Polina, Ladislav Bedécs, 13, NEKA

Polina, Judita Antalová, 2, NEKA

Prihradzany, Dušan Balážik, 35, Zvolený, KSS

Prihradzany, Jana Spišáková, 23, NEKA

Rákoš, Jaroslav Grendel, 187, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER

Rákoš, Ján Litavský, 23, KSS

Rašice, Aladár Miklós, 66, Zvolený, SMK-MKP

Ratková, Milan Fakla, 174, Zvolený, NEKA

Ratková, Ľudmila Bukovicsová, 64, SMER, SNS

Ratková, Marcel Poprocký, 32, NEKA

Ratkovské Bystré, Dušan Bodnár, 135, Zvolený, SMER, SNS, ĽS-HZDS

Ratkovské Bystré, Ján Javor, 122, HZD

Revúca

Revúcka Lehota, Dušan Pavlák, 118, Zvolený, NEKA

Revúcka Lehota, Ján Rečník, 57, NEKA

Revúcka Lehota, Jaroslav Kučerák, 25, EDS

Revúcka Lehota, Viliam Nemoga, 10, NEKA

Rybník, Július Brašo, 37, Zvolený, KSS

Rybník, Antónia Laciaková, 36, SNS, SMER, ĽS-HZDS

Rybník, Ladislav Šanta, 5, NEKA

Sása, Marta Bystránová, 60, Zvolená, SMER

Sása, Anna Zelinová, 14, SDKÚ-DS

Sása, Pavel Láska, 4, KSS

Sirk, Peter Sentandráši, 492, Zvolený, SMER, ĽS-HZDS

Sirk, Nadežda Héželová, 92, NEKA

Sirk, Ivan Koreň, 0, HZD

Skerešovo, Ján Svitek, 56, Zvolený, SMER

Skerešovo, Zlata Kuffová, 42, NEKA

Skerešovo, Jozef Viczén, 38, MOST - HÍD

Šivetice, Ľudovít Sendrei, 146, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER

Šivetice, Pavel Samko, 57, SRK

Šivetice, Ondrej Sendrei, 17, SDKÚ-DS

Tornaľa, Anna Szögedi, 1 420, Zvolená, SMK-MKP

Tornaľa, Ladislav Nagy, 845, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS

Tornaľa, Ján Marcinek, 790, NEKA

Tornaľa, Róbert Jóry, 93, SMER

Tornaľa, Csaba Zsámbok, 80, NEKA

Tornaľa, Gyula Mészáros, 57, NEKA

Tornaľa, Ladislav Dubovský, 29, NEKA

Tornaľa, Robert Hacsi, 8, NEKA

Tornaľa, Arnošt Ikri, 2, SRK

Turčok, Tatiana Belánová, 111, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER

Turčok, Igor Kubasko, 30, NEKA

Višňové, Zoltán Boršodi, 24, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS

Žiar, Zoltán Csizmadia, 67, Zvolený, NEKA

Žiar, Kristína Kovácsová, 15, NEKA

Žiar, Ildikó Füköová, 10, NEKA

Žiar, Elena Csizmadiová, 6, SMK-MKP

 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.